12. KOLEJKA

NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ!
30/30 punktów w tabeli ligowej i bilans bramkowy 77-9 to liczby, które mogą robić wrażenie - nawet na tym poziomie rozgrywkowym
Sam mecz bez jakiejś większej historii. Kolejny raz potwierdzamy, że potrafimy grać swoją grę szczególnie w Sławkowie. Konsekwentnie punktowaliśmy przyjezdnych, którzy w tym meczu postawili na otwartą, kombinacyjną grę. Aż 4 bramki z naszej strony padły po stałych fragmentach gry co tylko pokazuje naszą siłę w tym aspekcie.
Nie możemy jednak spocząć na laurach i dalej musimy ciężko pracować by w ostatecznym rozrachunku cieszyć się z pełnej puli. Do rozegrania w tej rundzie pozostały nam dwa spotkania, oba wyjazdowe kolejno z rezerwami BKS Sarmacja Będzin oraz 2 siłą Serie B - KS Unia Ząbkowice.
Dziękujemy Wszystkim za obecność na meczu i wspieranie Nas we wspólnej misji!