Z wizytą na meczu Orlen Basket Ligi

W ubiegły piątek, dziewczęta i chłopcy z naszej sekcji koszykówki mieli okazję obejrzeć mecz pomiędzy MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka a PGE Spójnią Stargard, organizowany w ramach Orlen Basket Liga. Dla naszych zawodników i zawodniczek możliwość obejrzenia meczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce na pewno była fascynującym doświadczeniem
Wyjazd do Dąbrowy Górniczej zorganizował dla nas trener Paweł Lis, który był zarazem sędzią stolikowym trwającego wówczas meczu. Gdy mecz się zakończył, a emocje trochę opadły zostaliśmy zaproszeni na parkiet. Mogliśmy wtedy spędzić chwilę z zawodnikami, porozmawiać z nimi, zbić piątkę, zrobić zdjęcie i poprosić o autografy.
Historia sekcji koszykówki zaczęła się w marcu tego roku. Od tamtego momentu nasza sekcja składa się z czterdziestu adeptek i adeptów koszykówki, podzielonych na dwie grupy, prowadzone przez trenerów Pawła Lisa i Daniela Włosowicza. Z pewnością w przyszłości będziemy częściej informować o działalności sławkowskiej sekcji koszykarskiej.

Powiązana galeria: