11. KOLEJKA

Prawdziwie angielska pogoda towarzyszyła nam w niedzielnym meczu z Promieniem - dlatego też mocno postaraliśmy się by poziom sportowy nie odbiegał zbyt daleko od standardów Premier League.
Żarty jednak odkładamy na bok i przechodzimy do faktów, a te są takie, że po wczorajszym spotkaniu dalej siedzimy na szczycie tabeli z kompletem punktów. Kibice kolejny raz mogli nacieszyć oczy sporą ilość bramek - aż 9. Pierwsza połowa co prawda przebiegła całkowicie pod nasze dyktando - do szatni gładko prowadzimy 3-0 po dwóch golach Adama Barana oraz jednym Maćka Paculi. Drugą część spotkania dobitnie podsumowuje piłkarskie porzekadło "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" i tak właśnie zamiast zabić mecz przy naszych kolejnych, świetnych okazjach niestety ale dochodzimy do momentu gdzie prowadzimy już tylko 4-3. Na całe szczęście potrafiliśmy przetrwać trudny moment i w ostatecznym rozrachunku zwiększyć nasze prowadzenie do końcowego wyniku 6-3, po bramkach Christiana Pająka, Marcela Bijaka oraz jedną samobójczą.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim kibicom za wspaniałą frekwencję i wsparcie podczas meczu! To nasz wspólny sukces!