UKS 2 - Warta 0. Podsumowanie meczu z JSP Warta Zawiercie

W sobotę, 1. maja, UKS Sławków dopisał tym razem 3 punkty do swojego dorobku pokonując na własnym boisku drużynę JSP Warty Zawiercie. Do przerwy był to typowy, B-klasowy mecz na 0 z przodu, obaj bramkarze byli praktycznie bezrobotni. W drugiej części meczu nastąpił krótkotrwały zryw gospodarzy, co przyniosło 2 trafienia w odstępie 1 minuty. Najpierw precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Bartłomiej Korczek, a chwilę później indywidualną akcję przeprowadził Tomasz Jadczyk i umieścił piłkę w bramce przy krótkim słupku.
Tego dnia wystarczyło to do pokonania rywali, choć dyspozycja drużyny z pewnością jest daleka od ideału.
Jako że okoliczna ścieżka rowerowa, która biegnie praktycznie dookoła naszego stadionu, przyciągnęła kilku kibiców, dlatego też zapraszamy do głosowania na gracza meczu :-)