Ostatni mecz w tym roku - Sparing z okręgową drużyną Podlesianki Katowice

Runda jesienna B-klasy podokręgu Sosnowiec już się skończyła ale drużyna UKS jeszcze nie ma dość, bo jak można mieć przesyt meczami skoro w rundzie zagraliśmy tylko 9 meczów, dlatego na zakończenie roku postanowiliśmy rozegrać sparing. A że trzeba mierzyć wysoko, dlatego ostatni mecz postanowiliśmy rozegrać z okręgową Podlesianką Katowice, która w chwili obecnej jest liderem klasy okręgowej 2020/2021, grupy: śląska IV - I (Katowice) po 18 meczach i patrząc co ich jeszcze czeka to myślę, że mają spore szanse aby uzyskać awans do IV ligi.
Chcielibyśmy zaprosić na mecz ale nie możemy, ponieważ nadal utrzymuje się zakaz stadionowy w związku z COVID-19, dlatego nie możemy nikogo wpuścić na trybuny przy boisku UKS przy ulicy Młyńskiej.