17. KOLEJKA

17. KOLEJKA

UKS Sławków 4:3 (1:0) KS Unia Ząbkowice

Jeśli ktoś miałby wybrać jakiś mecz na wizytówkę Sosnowieckiej B-klasy to śmiem twierdzić, że byłoby to wczorajsze starcie UKS Sławków - KS Unia Ząbkowice. Mecz od początku rozgrywany był w bardzo wysokim tempie i obie drużyny miały swoje doskonałe okazje do strzelenia bramki jednak to my w przerwie schodziliśmy do szatni z prowadzeniem 1-0.
Jeśli pierwsza połowa mogła się podobać to co napisać o tej drugiej, która była istną jazdą bez trzymanki? W około 60 minucie prowadziliśmy już 3-0 i można było odczuć, że mecz już jest skończony - nic bardziej mylnego. Zespół gości pokazał dlaczego jest viceliderem tabeli z ambicjami na awans i w około 15 minut doprowadził do wyrównania. Przy wyniku 3-3 mecz mógł pójść już w każdą możliwą stronę ale na szczęście dla Nas poszedł w tą dobrą - strzelamy bramkę w około 80 minucie tym samym ustanawiając rezultat tego spotkania 4:3 dla UKS Sławków!
Dziękujemy Wszystkim kibicom za tak niesamowitą frekwencję na meczu. Chyba nigdy nie widzieliśmy tylu ludzi na Naszym meczu i mamy nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy tak tłumnie przybyliście by Nas wspierać!