13 kolejka. Zapraszamy kibiców na mecz !!!

13 kolejka zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż w końcu kibice będą mogli zasiąść na trybunach stadionów/boisk piłkarskich (i nie tylko). Co prawda tylko 25% publiczności będzie mogło oglądać mecz z trybun, ale zawsze to te 60 osób legalnie bez strachu przed mandatem będzie mogło obejrzeć spotkanie :-)
W kolejce tej przyjdzie nam rozegrać derby z drużyną ZEW-u Sosnowiec, z którą stoczyliśmy ciężki na jesień 2020 roku, w którym zwyciężyliśmy zaledwie 1-0, pomimo podyktowania trzech rzutów karnych, z których żadnego nie wykorzystaliśmy :-), a jedyna bramka wpadła po kontrze przeprowadzoną przez naszą drużynę.
Na pewno tym razem będzie podobnie i walka będzie trwała do ostatniego gwizdka sędziego.

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy KIBICÓW na mecz i kulturalny doping.
Niech zwycięży lepszy!